Mūsų paslaugos

Kiekvienos įmonės situacija yra unikali, todėl skiriame laiko tam, kad įsigilintume į savo klientų tikslus bei darbdavio identiteto brandą. Siūlome paslaugų įvairovę, kuri išspręstų jūsų verslo iššukius.

Darbdavio identiteto strategija

Įmonėms, norinčioms su savo darbdavio identitetu padirbėti iš peties. Atliksime darbdavio auditą, kurio metu peržiūrėsime jūsų vidinius procesus ir kuriamą patirtį, kalbinsime darbuotojus, analizuosime konkurentus, ieškosime jūsų išskirtinumų ir sukursime veiksmų planą.

darbdavio IDENTITETO BRANDOS ĮVERTINIMAS

Darbdavio identiteto brandos modelis leidžia įvertinti darbdavio identiteto svarbą organizacijoje, įrankių tikslingumą bei darbdavio potencialą pritraukiant, įtraukiant ir išlaikant darbuotojus. Pagal esamą brandos lygį pasiūlysime gerinimo veiksmų planą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Nesate tikri, kur esate darbdavio identiteto kelionėje? Susisiekim!

Darbdavio POZICIONAVIMAS IR ARCHETIPAS

Įtraukiant įmonės atstovus analizuosime jūsų, kaip darbdavio, unikalumą ir siūlomas vertes, komunikacijos stilių. Darbdavio pozicionavimo matrica bei jūsų archetipas tikrai įneš daugiau aiškumo, kokiu esate, ir kokiu darbdaviu norite būti, kaip geriausia tai iškomunikuoti tiek viduje, tiek išorėje.

identitetas, strategija, vertės pasiūlymas, mokymai, auditas
identitetas, strategija, vertės pasiūlymas, mokymai, auditas